?>

Dlaczego warto zdecydować się na dedykowane szafy ubraniowe?

Dlaczego warto zdecydować się na dedykowane szafy ubraniowe?

Całkowicie inne meble kupuje się na wyposażenie prywatnego mieszkania, a inne meble znajdują zastosowanie w różnego rodzaju miejscach pracy, urzędach czy miejscach publicznych. W zakładach pracy przede wszystkim liczy się minimalistyczny design połączony z solidnym wykonaniem oraz trwałością na lata. Dlatego też wszędzie tam, gdzie konieczne jest wydzielenie miejsca pod szafy dla pracowników- najlepszym rozwiązaniem są takie meble jak szafa ubraniowa, metalowa malowana proszkowo na jeden z uniwersalnych, stonowanych kolorów- biały, szary, granatowy czy też bordowy.

 

Przede wszystkim, szafy ubraniowe BHP są specjalnie tak zaprojektowane, aby przechowywać w nich odzież BHP, są pojemne i nie zajmują zbyt wiele przestrzeni. Swoim stylem będą pasowały praktycznie do każdego miejsca pracy, a ze względu na to, że są wykonane z metalu- ich trwałość jest bardzo wysoka i doskonale stawiają one opór różnego rodzaju uszkodzeniom mechanicznym. Kupowane bardzo często jako wyposażenie szatni pracowniczych, posiadają wbudowane zamki, do których pracownicy mogą posiadać oddzielne klucze. Stal, z której produkowane są szafy tego rodzaju jest specjalnie zabezpieczana przed korozją, łatwo jest utrzymać te meble w czystości i po prostu doskonale sprawdzają się one w codziennej praktyce.

 

Szerokie zastosowanie szaf metalowych

 

Taka szafa do zadań specjalnych sprawdzi się w wielu miejscach- oczywiście najbardziej oczywistym jej zastosowaniem jest aranżacja szatni pracowniczej. Bardzo często stosuje się je także na szatniach basenowych, na siłowniach czy w klubach fitness. Znajduje ona także swoje zastosowanie w gabinetach lekarskich, klinikach i przychodniach. Co istotne, wszystkie szafy tego rodzaju posiadają taką konstrukcję, w której można znaleźć otwory wentylacyjne. Dzięki temu istnieje cyrkulacja powietrza pomiędzy ubraniami przechowywanymi w jej wnętrzu, a otwartym pomieszczeniem szatni. Korzystanie z takich szaf jest więc bardzo komfortowe.